اگر شما هم به دنبال جواب این سوال هستید که هوش مصنوعی چه کمکی به کسب و کارتان می کند، می توانید بر روی خدمات ما در زمینه مشاوره حرفه ای هوش مصنوعی حساب کنید. مهم ترین دغدغه ای که مدیران کسب و کارها در مواجهه با هوش مصنوعی دارند این است که آیا هوش مصنوعی می تواند کسب و کار من را متحول کند؟‌ و یا باعث افزایش فروش من شود؟ چگونه؟

در این راستا آژانس تحول دیجیتال تِک رول براساس تجربه موفق برترین برندهای بین المللی به شما خدمات مشاوره حرفه ای هوش مصنوعی ارائه خواهد داد.

در جلسات مشاوره چه موضوعاتی مطرح خواهند شد؟

طی این جلسات، شما با کاربرد هوش مصنوعی در فروش، برندینگ و تحول دیجیتال براساس مطالعات بازار برندهای مهم بین المللی در صنعت خودتان آشنا خواهید شد. سپس براساس اینکه کدام طرح یا ایده برای شما جذاب باشد، جلسه حول محور آن ادامه پیدا کرده و به شما مشاوره اختصاصی ارائه خواهد شد.

در پایان جلسه کلیه مستندات مربوط به جلسه به صورت مکتوب در اختیار شما قرار می گیرد.

آیا تیم ما برای اجرای پروژه در کنار شما خواهد بود؟

بله، تیم ما از جلسات مشاوره اولیه تا طراحی و اجرای کلیه طرح ها در کنار شما خواهد بود. پس از تصمیم گیری در مورد طرح انتخابی شما در جلسات اولیه، یک مدیر پروژه به شما تخصیص داده شده تا تمامی موضوعات طراحی و اجرایی شما به ساده ترین شکل پیش برود.

هوش مصنوعی به درد چه کسب و کارهایی می خورد؟

براساس نظرات تمامی صاحبان نظران حوزه تکنولوژی و مدیریت، هوش مصنوعی مهم ترین فناوری قرن حاضر خواهد بود. بنابراین برندها یا شرکت هایی که می خواهند در دو تا سه سال آینده، گوی رقابت را از دیگران ببرند و برنده بازی رقابت در صنعت خودشان باشند بر روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری خواهند کرد.

اگر شما هم به دنبال توسعه کسب و کار خودتان با هوش مصنوعی هستید می توانید از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید.