معرفی چت بات های هوش مصنوعی

چت بات های هوش مصنوعی، موتورهای هوشمندی هستند که امکان صحبت و مکالمه با مشتریان و مخاطبان شما را دارند. این چت بات های هوشمند همچون «چت جی پی تی» به شکل گفتگومحور با مشتریان شما صحبت کرده و به سوالات آنان پاسخ می دهند. این چت بات ها می توانند هم به شکل یک فروشنده طراحی شوند و هم به شکل یک مشاور مرکز تماس. بنابراین استفاده از آنان در حوزه فروش، برندینگ و پشتیبانی از مشتریان به شدت متداول شده که شاخه ای از بازاریابی را با نام «چت بات مارکتینگ» پدید آورده است.

تفاوت چت بات های هوش مصنوعی با چت بات های سنتی چیست؟

چت بات های هوش مصنوعی به شکل مکالمه ای، گفتگو محور و شهودی عمل می کنند. چت بات های کلاسیک و سنتی همگی در قالب ساختاری از گزینه های درختی قابل کلیک توسط کاربر طراحی می شدند که بازدهی پایینی داشتند. اما چت بات های هوش مصنوعی درست مثل یک انسان با مشتریان شما گفتگو می کنند.

چت بات های هوش مصنوعی چه کمکی به افزایش فروش می کنند؟

چت بات های هوش مصنوعی از ۳ روش متفاوت به فروش چند برابری شما کمک می کنند. مسیر اول از طریق اتوماسیون یا خودکارسازی فروش است. در این روش تمامی کانال های فروش شما در فضای دیجیتال هوشمند شده و کار فروش به هوش مصنوعی سپرده می شود. با توجه به هوش چندبرابری هوش مصنوعی نسبت به انسان، امکان افزایش فروش شما با استفاده از هوش مصنوعی چندین برابر می شود. در مسیر دوم، هوش مصنوعی از طریق مشاوره رایگان به مشتریان شما، آنان را درگیر برند شما کرده و آنان را وفادار می کند. در این مسیر، مشتریان شما به برند شما اعتماد کرده و نسبت به آن احساس مثبت پیدا می کنند. در مسیر سوم، از هوش مصنوعی جهت افزایش رضایتمندی مشتریان شما از طریق تحول مراکز تماس شما استفاده می شود. کلیه سوالات مشتریان در این روش به صورت سریع و درلحظه رسیدگی و پاسخ داده می شوند.

نحوه تهیه و سفارش چت بات هوش مصنوعی

برای تهیه و سفارش چت بات هوش مصنوعی، ابتدا می توانید یک جلسه مشاوره اولیه با متخصصان ما در آژانس تحول دیجیتال تک رول داشته باشید. برای این منظور ما سناریوهای مناسب برای کسب و کار شما را بررسی کرده و براساس آنالیز اولیه، به شما یک پروپزال ارائه خواهیم نمود. پس از ارائه پروپزال و تایید شما، می توانیم کار طراحی و اجرای پروپزال شما را شروع کنیم.

برای درخواست مشاوره مستقیم می توانید با شماره ۰۹۹۰۹۲۵۶۴۰۰ تماس گرفته و یا فرم درخواست مشاوره در صفحه اول وب سایت را تکمیل نمایید.