هر کسب و کاری برای زنده ماندن نیاز به فروش و تزریق نقدینگی دارد. فروش مانند خون در رگ های یک کسب و کار است. با این وجود، بسیاری از کسب و کارها در فروش و ایجاد گردش مالی دچار مشکلات اساسی هستند. آن ها برنامه کلان فروش ندارند و بنابراین پیش بینی دقیقی از میزان فروش خود در ماه ها یا فصل های مختلف سال ندارند.

مشکل فروش کسب و کار شما با بکارگیری متد های تخصصی و علمی براحتی قابل حل است.

در اغلب کسب و کارها مشکل اصلی فروش در عدم وجود یک برنامه و نقشه کلان است. با توجه به افزایش شدید رقابت بین کسب و کارهای مختلف و شکل گیری فضای اینترنت، دیگر افزایش فروش بدون برنامه، معنادار نیست. اگر به توسعه و پیشرفت کسب و کارتان فکر می کنید، قبل از هر چیز باید برنامه فروش داشته باشید. اگر کسب و کار شما مشکل گردش مالی و نقدینگی داشته باشد حرف از توسعه و پیشرفت بی نتیجه است.

ما به شما مسیر افزایش فروش براساس متدهای تحلیل داده را نشان خواهیم داد

برای درمان یک بیماری، اول باید تشخیص دهید علت درد کجاست؟ و برای تشخیص درد به داده های آزمایش ها و عکسبرداری بیمار رجوع می کنید. برای درمان درد فروش شما، اولین گام تحلیل داده های شما و تشخیص مشکل است. مشکل اصلی شما در فروش چیست؟ آیا مشتریان خودتان را بدرستی می شناسید؟ آیا می دانید مشتریان شما بیشتر براساس منطق خرید می کنند یا احساسات؟ آیا آنان را بخش بندی کرده اید؟ آیا برای جذب هر بخش از مشتریان برنامه دارید؟ فروش شما در کدام بخش کم و کدام بخش زیاد است؟ استراتژی توسعه بازار شما چیست؟ در مرحله اول با استفاده از قدرت تحلیل داده، مشکلات شما را استخراج خواهیم کرد.

پس از تشخیص مشکل، شما نیازمند تجویز یک برنامه کلان فروش هستید. برنامه ای که براساس روش های علمی و براساس آخرین مطالعات روز دنیا باشد. ما برای شما برنامه کلان فروش را تدوین خواهیم کرد و برای اجرای دقیق و مرحله به مرحله آن در کنار شما هستیم.

تخصص ما استفاده از قدرت دیجیتال برای تحول فروش شماست!

برای فروش در دنیای امروز، باید از جدیدترین فناوری های روز دنیا استفاده کنید. تخصص ما، استفاده از فناوری های دیجیتال جهت توسعه فروش شماست. ما از روش های پیشرفته بازاریابی دیجیتال و تحلیل داده جهت ایجاد تحول در فروش شما استفاده خواهیم کرد. متد اس تی پی (STP)‌ یکی از جدیدترین روش های فروش دیجیتال است. ما متد اس تی پی را به صورت صفر تا صد در در کسب و کار شما اجرا می کنیم.

برای برگزاری جلسه اولیه با ما تماس بگیرید. جلسه اول به شکل آنلاین برگزار خواهد شد. مدت زمان جلسه ۴۵ دقیقه است. جلسه اول به منظور شناسایی نیازهای شماست و رایگان می باشد.