ساخت برند به معنی سرمایه گذاری بر روی هویت و شخصیت یک کسب و کار است. برند یک سرمایه ارزشمند برای شماست. برای ساخت این سرمایه باید به سوالات مختلفی پاسخ دهید:‌ چند نفر از مردم برند شما را می شناسند؟ آنان برند شما را به چه ویژگی هایی می شناسند؟ آیا نسبت به برند شما حضور ذهن دارند؟ آیا برند شما را دوست دارند و به آن وفادارند؟ فرآیند ساخت برند به معنی ایجاد شناخت در ذهن مخاطبان و ایجاد احساس در قلب آنان است. مشکل اصلی بسیاری از کسب و کارها، هزینه بالای تبلیغات و باورپذیری پایین مخاطبان از شعارهای آنان است. اما راهکار چیست؟ پاسخ به این سوال در یک متد جدید برندینگ در دنیا نهفته است: برندینگ دیجیتال!

برندینگ دیجیتال یک متد جدید برای خلق یک برند با هزینه کم و باورپذیری بالا است.

برندینگ دیجیتال روشی از برندینگ را به شما معرفی می کند که نیاز به تبلیغات ندارد. در این روش، برند از طریق رسانه های دیجیتال با مردم گفتگو می کند و از طریق ارتباطات صمیمی، خودش و شخصیت خودش را به آنان معرفی می کند. در این روش برند شما به جای شعار در تبلیغات، با مردم گفتگو می کند و دل آنان را بدست می آورد. در این روش برند در کنار مردم قرار می گیرد تا مردم او را باور کنند. برندینگ دیجیتال، برندها را از کلیشه های تبلیغاتی نجات می دهد و آنان را باورپذیر می کند.

ما بر روی صدها برند بزرگ موفق دنیا کار مطالعاتی کرده ایم و مسیر برندینگ دیجیتال را به شما نشان خواهیم داد.

برندینگ دیجیتال یک روش کاملا جدید است. ما با مطالعه برندهای بزرگ دنیا و دسته بندی طرح های برندینگ دیجیتال آنان به شما کمک خواهیم کرد که بهترین برنامه ها و کمپین های برندینگ دیجیتال را طراحی کنید. از برندهایی نظیر اپل، آمازون، والمارت، نایکی، ایکیا، سفورا و غیره ایده بگیرید و برندتان را توسعه دهید. ما توسعه برند شما را در تمامی نقاط تماس از فروشگاه تا وب سایت و شبکه های اجتماعی مدیریت خواهیم کرد تا تجربه برند فوق العاده ای برای مشتریان شما خلق کنیم. طی مدت همکاری، یک طرح جامع به شما ارائه خواهیم داد. هویت برند شما را طراحی می کنیم. سفر مشتریان شما را در تمامی نقاط تماس تعریف می کنیم. جامعه برند و باشگاه مشتریان شما را خواهیم ساخت و برند شما را در یک گفتگوی همیشگی با مخاطبان قرار می دهیم.

طراحی پیشرفته باشگاه مشتریان و جامعه برند بخشی از مسیر برندینگ دیجیتال است.

برندینگ دیجیتال یک روش امتحان شده و مطمئن در مسیر ایجاد یک برند باورپذیر و محبوب است. این روش توسط بزرگترین برند دنیا یعنی اپل پیشنهاد شده است. روشی نوآورانه که باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی و افزایش بازدهی سرمایه گذاری های شما بر روی برند خواهد شد.

برای برگزاری جلسه اولیه با ما تماس بگیرید. جلسه اول به شکل آنلاین برگزار خواهد شد. مدت زمان جلسه ۴۵ دقیقه است. جلسه اول به منظور شناسایی نیازهای شماست و رایگان می باشد.