اگر شما انگیزه و علاقه زیادی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار خودتان دارید، می توانید روی تحول دیجیتال حساب کنید. برای حرکت در مسیر تحول دیجیتال، باید از طراحی چشم انداز دیجیتال شروع کنید. چشم انداز دیجیتال کسب و کار شما تصویری متحول شده از کسب و کار شماست، یک پروپزال از رویاها و جاه طلبی های شما! اینکه کسب و کار شما چگونه می تواند باشد و چگونه می تواند به یک برند بزرگ و پیشرفته تبدیل شود.

چشم انداز دیجیتال، تصویری کلان از کسب و کار دیجیتال شما در آینده است.

اولین گام برای حرکت در مسیر تحول دیجیتال، ترسیم چشم انداز دیجیتال است. چشم انداز دیجیتال یک پروپزال از آینده کسب و کار دیجیتال شماست. این چشم انداز در ۳ بخش طراحی می شود: مدل کسب و کار، تجربه مشتریان و عملیات اصلی کسب و کار شما.

۱. طراحی مدل کسب و کار دیجیتال

تحول دیجیتال مدل کسب و کار شما را متحول خواهد کرد، اینکه چگونه پول در می آورید و چه محصولات و خدماتی می فروشید. تحول دیجیتال طرز تفکر و نوع نگاه شما به کسب و کار را تغییر می دهد. این تغییرات براساس فناوری های پیشرفته دیجیتال به شما پیشنهاد می شوند. ما در سند چشم انداز دیجیتال مدل کسب و کار شما را در قالب بوم کسب و کار طراحی و کلیه جزییات آن را به تایید شما خواهیم رساند. در این سند ارزش های پیشنهادی کسب و کار شما در کلاس بین المللی طراحی می شود. جریان های درآمدی و ساختارهای هزینه مشخص شده و نحوه بازاریابی و فرآیندهای عملیاتی شما تدوین می شوند. اگر نیازمند مشاوره اولیه در این زمینه هستید اطلاعات خود را در فرم مشاوره رایگان وارد نمایید.

۲. طراحی تجربه دیجیتال مشتریان

تحول دیجیتال برای تجربه دیجیتال مشتریان از برند شما برنامه دقیقی دارد. برنامه ای که براساس آن، تمامی تماس های مشتریان با برند شما مدیریت می شود و برای تمامی مراحل ارتباط مشتریان با شما برنامه مشخصی وجود دارد. در این طراحی احساس مشتریان از برند شما، بسیار راحت، سریع، صمیمی، جدید، هیجان انگیز و مطمئن خواهد بود. در این طرح، از فناوری های دیجیتال رایج همچون وب سایت، اپلیکیشن، شبکه های اجتماعی تا فناوری های پیشرفته تری همچون واقعیت افزوده، فناوری های گرافیکی، وب ۳ و غیره کمک گرفته شده تا برای مشتریان شما یک تجربه متمایز خلق شود. تجربه ای که نه تنها آنان را راضی کرده بلکه آنان را تبدیل به مشتریان ذوق زده خواهد کرد. اگر نیازمند مشاوره اولیه در این زمینه هستید فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

تحول دیجیتال تجربه مشتریان باعث ذوق زدگی مشتریان شما می شود.

۳. طراحی عملیات کسب و کار

تحول دیجیتال باعث تحول در شیوه تولید یا ارائه خدمات شما می شود. فناوری های پیشرفته دیجیتال روز به روز نحوه تولید محصولات و خدمات را ساده تر کرده و باعث کاهش هزینه های شما می شوند. شما به عنوان یک شرکت تولیدی، خدماتی یا حتی بازرگانی می توانید نحوه مدیریت عملیات اصلی کسب و کار خودتان را متحول کنید و به شکل پیشرفته، سریع و چابک نسبت به شرایط جامعه و نیاز بازار پاسخ دهید. برای ایجاد این تحول نیازمند سیستم های پیشرفته اطلاعاتی، نرم افزارهای پیشرفته و فناوری هایی همچون هوش مصنوعی یا ربات های هوشمند خواهید بود. ما به شما کمک می کنیم درک کنید که فناوری های دیجیتال چگونه باعث تحول در عملیات اصلی شما خواهند شد و برای شما یک برنامه استراتژیک برای مهاجرت از شرایط فعلی به شرایط ایده آل دیجیتال خودتان ترسیم خواهیم کرد. برای مشاوره اولیه در این زمینه فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

برای برگزاری جلسه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.